Можливості для виробників при впровадженні стандарту GlobalG.A.P.

По - перше – це вихід на міжнародні ринки. Система GlobalG.A.P. впроваджена в більш ніж 100 країнах світу. Переважна більшість європейських торгових мереж працює зі стандартом GlobalG.A.P., тому співпраця з ними можлива лише при наявності у господарства сертифікату GlobalG.A.P. 

  

По - друге, сертифікат GlobalG.A.P. – це гарантія безпечності сільськогосподарської продукції, а тому така продукція має більший попит на ринку в порівнянні з несертифікованою продукцією. Дана продукція є більш конкурентоспроможною і підвищує довіру споживачів. Це є хорошим стимулом для довготривалих партнерських відносин і співпраці з торговими мережами, переробними підприємствами.

По - третє, система GlobalG.A.P. вважається найбільш ефективним інструментом управління виробництвом і поставками безпечної продукції. Вона вимагає впровадження ряду заходів на господарстві для сприяння покращення управління виробництвом. Завдяки цьому всі складові виробничого циклу працюють як одна структура, всі працівники підприємства чітко розуміють свої права, обов'язки і відповідальність. В результаті, впроваджена система сприяє підвищенню ефективності контролю всього циклу виробництва і продуктивності сільськогосподарської діяльності вашого господарства в цілому.